دستگاه تصفیه آب خانگی ایرانی

دستگاه تصفیه آب ایرانی

تصفیه آب خانگی ایرانی

تصفیه آب ایرانی


دستگاه تصفیه آب ایرانی

نگاه مشتریان به دستگاه تصفیه آب ایرانی


در سال های اخیر درباره حمایت از کالای ایرانی و خرید از محصولات و کالاهای ایرانی دررسانه های عمومی نظیر روزنامه و تلویزیون تبلیغاتی شده است و به همین منظور برای فراگیر شدن این موضوع اقدام به وام و تسهیلات خاصی برای خرید محصولات داخلی شده است .

این قاعده در صنف تصفیه آب هم بر قرار است و بسیاری از مشتریان برای حمایت از محصولات ایرانی تمایل بسیار زیادی به خرید دستگاه تصفیه آب ایرانی نشان داده اند .

عده ای دیگر از مشتریان هم که قصد خرید دستگاه تصفیه آب دارند تصور می کنند که دستگاه تصفیه آب خانگی ایرانی نسبت به دستگاه تصفیه آب تایوانی ، چینی ، دستگاه تصفیه آب آلمانی و ... قیمت پایین تری دارد . پس رو به سوی دستگاه تصفیه آب ایرانی می آورند .

 

حال این سوال پیش می آید که آیا دستگاه تصفیه آب ایرانی وجود دارد یا نه؟


پاسخ این است :

دستگاه تصفیه آب ایرانی به روش اسمز معکوس در حال حاضر در ایران وجود ندارد.

با این حال بسیاری از سود جویان دستگاه تصفیه آب بی کیفیت چینی را به اسم دستگاه تصفیه آب ایرانی به فروش می رسانند. بسیاری از بازرگانان قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی و نیز فیلتر دستگاه تصفیه آب ها را به صورت مجزا وارد ایران کرده و پس مونتاژ به بازارعرضه می کنند. البته بعضی از فیلتر های دستگاه تصفیه آب مانند فیلتر مرحله اول یا همان فیلتر pp در ایران نیز تولید می شود.

 

دستگاه تصفیه آب ایرانی

در حال حاظر دو نوع دستگاه تصفیه آب ایرانی وجود دارد که فقط توانایی حذف ذرات درشت، گل و لای، زنگ لوله ، شن و ماسه را از آب دارند.
 

دستگاه تصفیه آب ایرانی سه مرحله ای


این دستگاه در ورودی ساختمان نصب می گردد و بنا به تعداد واحد های آپارتمان ابعاد فیلتر ها و هوزینگ ها متفاوت می باشد . این دستگاه تصفیه آب ایرانی بدون نیاز به برق است و عمل تصفیه و پالایش آب را با دقت 1 میکرون انجام می دهد . این دستگاه تصفیه آب ایرانی را می توان در ورودی آب ساختمان یا در زیر سینک ظرف شویی نصب نمود و با  عبور آب از سه مرحله اقدام به تصفیه آب کرد .

فیلتر اول شامل فیلتر pp است که می تواند ذرات بزرگتر از 5 میکرون را حذف نماید .
فیلتر مرحله دوم فیلتر UDF بر پایه کربن است که بهبود دهنده بو و طعم آب آشامیدنی می باشد .
فیلتر مرحله سوم فیلتر CTO که تکمیل کننده مرحله دوم بوده و وظیفه آن نیز شبیه به فیلتر UDF می باشد .

زمان تعویض این فیلتر ها بسته به حجم آب مصرفی و آلودگی آب منطقه بین 3 تا 6 ماه است .

دستگاه تصفیه آب سه مرحله ای ایرانی توانایی حذف انواع ناخالصی مانند گل، شن، مواد شیمیایی مانند کلر و ذرات ریز همچون باکتری ها و میکروب ها و حتی بو و مزه ی بد را از آب دارد. این دستگاه تصفیه آب یک ورودی و یک خروجی دارد . در واقع این مدل دستگاه انشعاب خروجی فاضلاب ندارد.

 

دستگاه تصفیه آب سردوشی و سر شیری ایرانی


این دستگاه تصفیه آب سر دوشی و دستگاه تصفیه آب سر شیری دارای یک فیلتر کوچک می باشد که فقط می تواند ذرات تا 5 میکرون را حذف کند.

در واقع این دستگاه های سر دوشی تاثیری بر روی سلامتی ندارند چون مشکل اصلی آب های آشامیدنی وجود نیترات و نیتریت و املاح سنگین می باشد که دستگاه تصفیه آب سر شیری و سردوشی توانایی حذف این املاح را ندارند .

بیشترین استفاده دستگاه تصفیه آب سرشیری در هتل ها و مراکز عمومی می باشد . بهترین دستگاه تصفیه آب برای منازل دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس می باشد.

از ویژگی این دستگاه ها می توان به نصب ساده و تعویض فیلتر آسان آن اشاره نمود . فیلتر تصفیه آب سردوشی بسته به میزان مصرف آب بین 2 تا 4 ماه می باشد.

 

 
پرسش هاي احتمالي در مورد دستگاه تصفيه اب خانگي و ديگر دستگاه هاي تصفيه آب

.

جهت مشاوره و یا سفارش خرید 
با شماره تلفن های
09126121230 - 09124724017 - 77654870 - 77654805 (021)
 
تماس حاصل فرمایید.