نمایندگی VEGA آلمان در ایران

                    شرکت وگا VEGA آلمان

    نمایندگی VEGA در ایران

نمایندگی وگا در ایران

نمایندگی VEGA

VEGA Representative in Iran

نمایندگی VEGA آلمان در ایران
 

 

شرکت VEGA آلمان

شرکت وگا آلمان


تولیدات در حوزه فرآیند همیشه یکی از پیچیده ترین مسائل می باشد . بنابراین بسیار مهم است که تکنولوژی اندازه گیری مورد استفاده در سیستم کنترل و مانیتور کردن پروسه ها باسیتی قابل فهم و با کاربری آسان باشد . شرکت وگا VEGA اهداف خود را بر روی هدف گسترش سیستم های اندازه گیری با روش های ابداعی با نصب و کاربری آسان متمرکز کرده است که دارای قابلیت اطمینان بالا و امنیت فوق العاده ایی می باشد .

شرکت وگا VEGA  بیش از 1200 نفر کارمند در سرتاسر دنیا دارد که 600 نفر از آن در دفتر مرکزی در شهر Schiltach  مشغول به کار می باشند . راه حل های ارائه شده با توجه به نیازهای اندازه گیری بوجود می یاد که اطمینان را به ارمغان می آورد .

این راه حل ها در صنایع شیمیایی ، پتروشیمی ، صنایع غذایی، سیستم های تامین آب آشامیدنی ، سیستم های تصفیه آب و فاضلاب ، معادن ،  نیروگاه های تولید برق و کشتی و هواپیما مورد استفاده قرار می گیرد .

شرکت وگا VEGA در بیش از 80 کشور با شبکه فروش گسترده و دارای شرکت های تابعه و توزیع کنندگان فعال است. این شرکت و محصولات خود تمام گواهینامه های لازم و استانداردها برای استفاده در سراسر جهان را دارا می باشد .

شرکت VEGA آلمان یکی از شرکت‌های معروف دنیا در زمینه‌ی تولید تجهیزات ابزار دقیق اندازه گیری سطح و فشار است که به‌ عنوان پیشرو در فناوری و ارائه سنسورهای اندازه‌گیری سطح راداری در جهان شناخته می‌شود .

 
نمایندگی VEGA در ایران

 

دلایل شهرت شرکت VEGA


فناوری Puls/Radar از شرکت وگا VEGA به همراه نوآوری Plics بیش از ۲۰ سال است که به عنوان پیشتاز در اندازه‌گیری سطح، به صورت مطمئن و دقیق در فرایندهای مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند و دارای فیدبک مثبتی از مشتریان خود می باشد که این شرکت را بر آن داشت تا با توسعه و به روز نمودن این سیستم ها بتواند رضایت کاربران خود را بیش از پیش به دست آورد .

استفاده از فناوری Puls/Radar جهت شناسایی سطح جامدات انبوه در تانک‌ها برای اولین بار توسط 
شرکت وگا VEGA در سال ۲۰۰۴ میلادی امکان‌پذیر گردید و هم‌اکنون این شرکت به‌ عنوان برترین و پرفروش‌ترین سازنده در این شاخه از صنعت مطرح است.

 
نمایندگی VEGA در ایران

شرکت فنی مهندسی آمیتیس از معدود شرکت هایی در حوزه ابزاردقیق می باشد که با دارا بودن تیم فنی مجرب خود توانسته است با مشاوره های مناسب نیاز کارفرمایان و صنعتگران عزیز را در انتخاب انواع تجهیزات ابزار دقیق به دلیل تنوع بسیار زیاد برطرف نماید .

شرکت فنی مهندسی آمیتیس با توجه به ارتباطات بسیار خوب با طرف خارجی می تواند محصولات این شرکت را با مناسب ترین قیمت و کوتاه ترین زمان تحویل ، ارائه نماید .


 
در ادامه نگاهی گذرا به محصولات شرکت وگا VEGA خواهیم داشت . شایان ذکر است تمامی این محصولات توسط این شرکت با قیمتی رقابتی و تاریخ تحویلی کوتاه قابل ارائه می باشد. سوابق و رزومه کاری این شرکت شاهد این مدعاست .

به طور کلی محصولات شرکت وگا VEGA آلمان به  شرح ذیل می باشد .


معرفی محصولات شرکت وگا VEGA آلمان

تجهیزات اندازه گیری سطح Level Measurement  : شرکت وگا تجهیزات با تکنولوژی های زیر را  به منظور اندازه گیری سطح مخازن و ... ارائه نموده است .

روش راداری Radar

سطح‌سنج رادار براساس مدت زمان رفت و برگشت موج Wave عمل می‌کند. در روش راداری از موج رادیویی به عنوان تشخیص سیال استفاد می شود . امواج رادیویی جزء امواج الکترومغناطیسی به حساب می‌آیند و فرکانس بالایی در حد گیگاهرتز دارند. سطح‌سنج رادار در بلندترین ارتفاع مخزن نصب می‌شود و آنتن آن، امواج رادیویی ارسال می‌کند.

این روش، غیر تماسی Non-Contact است و چگالی و هدایت الکتریکی ماده موجود در مخزن، تأثیری روی کیفیت اندازه‌گیری ندارد. اما شاید یکی از مهم ترین مزیت های این تجهیز در برابر روش های دیگر این باشد که گرد و غبار و نویز، کوچکترین تأثیری روی عملکرد سطح‌سنج رادار ندارد. مخزنی را در نظر بگیرید که برای انبار کردن توده‌ انباشته‌ای از سیمان به کار می‌رود. در این وضعیت، فضای داخل مخزن همواره پر از گرد و غبار است.

این گرد و غبار، قادر است عملکرد تجهیزی مانند سطح‌سنج التراسونیک را کاملاً مختل کند. ولی سطح‌سنج رادار بدون تأثیرپذیری از این موضوع، به کار خود ادامه می‌دهد. از دیگر مزایای این روش می‌توان به تحمل دما تا حدود  450∘C که دمای نسبتا بالایی می باشد نیز اشاره کرد.

از محصولات شرکت وگا VEGA با استفاده از این تکنولوژی می توان به موارد ذیل اشاره کرد .


VEGAPULS 61 VEGAPULS 62 VEGAPULS 63
VEGAPULS 64 VEGAPULS 65 VEGAPULS 66
VEGAPULS 67 VEGAPULS 68 VEGAPULS 69
VEGAPULS SR 68 VEGAPULS WL 61 VEGAPULS WL S 61

 
 
 جهت دریافت مشاوره برای خرید تجهیزات ابزار دقیق وگا VEGA
با شماره های 77654805 - 77654870 - 77618825 تماس بگیرید

 

 

اندازه گیری سطح به روش رادار هدایت شده (guided wave radar GWR)

اساس کار این تجهیز، برخلاف تجهیز قبلی، روش تماسی Contact است. در اینجا از Probe هایی برای هدایت امواج رادیویی استفاده می‌شود. با مقایسه این تجهیز با سطح‌سنج رادار، در می‌یابیم که امواج رادیویی دیگر به صورت مخروط منتشر نمی‌شوند و فقط در راستای Probe هدایت کننده، پایین می‌آیند. این تجهیز در فرآیندهایی کاربرد دارد که دی‌الکتریک ماده، نسبتاً پایین باشد.

یکی از مهم ترین ویژگی های این تجهیز این است که که استفاده از این تجهیز حتی در هنگام پر شدن مخزن هم دچار اختلال نمی‌شود. در سطح‌سنج رادار هدایت شده، پس از اینکه موج رادیویی به سطح ماده برخورد می‌کند، بخشی از آن به تجهیز بازتابیده می‌شود. اما بخش دیگر، همچنان به راه خود ادامه می‌دهد. در نتیجه، اگر دو ماده با دو دی‌الکتریک مختلف در مخزن وجود داشته باشد، با این روش می‌توان ارتفاع سطح جدا کننده آنها را اندازه‌گیری کرد.

از محصولات شرکت وگا VEGA با استفاده از این تکنولوژی می توان به موارد ذیل اشاره کرد .


VEGAFLEX 81
VEGAFLEX 82
VEGAFLEX 83
VEGAFLEX 86
VEGAPASS 81

اندازه گیری سطح به روش اولتراسونیک Ultrasonic

در این تجهیزات، امواج التراسونیک به سطح محصول داخل مخزن تابیده می‌شود. این امواج پس از برخورد، به دلیل اختلاف چگالی بین هوا و محصول، از سطح محصول بازتابیده می‌شوند و به سنسور برمی‌گردند. مدت زمان ارسال و دریافت این موج، با فاصله سنسور و سطح ماده ارتباط مستقیم دارد. محاسبه این زمان، معیاری از سطح ماده داخل مخزن فراهم می‌سازد. در این تجهیز فاصله ایی به نام Block Distance وجود دارد که قادر به اندازه گیری این فاصله نمی باشد .

یکی از ساده‌ترین و کم‌هزینه‌ترین روش‌های اندازه گیری سطح روش اولتراسونیک می باشد . این روش غیر تماسی است و برای اندازه‌گیری پیوسته سطح به کار می‌رود. یکی از کاربردهای مهم سطح سنج التراسونیک، کانال ورودی تصفیه‌خانه‌ها می باشد .  همچنین می‌توان از این روش برای اندازه‌گیری ارتفاع مایعات، خمیرها و توده‌های انباشته نیز استفاده کرد. برخی انواع سطح سنج التراسونیک، می‌توانند تا حدود ۷۵ متر را نیز اندازه‌گیری کنند. از مزیت‌های این روش می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

• عدم تأثیر پذیری از برخی ویژگی‌های محصول مانند ثابت دی‌الکتریک، چگالی و درصد رطوبت
• نصب و راه‌اندازی آسان و سریع و عدم نیاز به نگهداری مرتب
• امکان انجام مراحل کالیبراسیون بدون پر و خالی کردن مخزن

از محصولات شرکت وگا VEGA با استفاده از این تکنولوژی می توان به موارد ذیل اشاره کرد .VEGASON 61
VEGASON 62
VEGASON 63

 

اندازه گیری سطح به روش خازنی Capacitive

سطح سنج خازنی براساس تغییر ظرفیت خازن عمل می‌کند. در هنگام استفاده از این تجهیز، بین پراب (probe) و دیواره مخزن، یک خازن الکتریکی تشکیل می‌شود. البته بایستی جنس دیواره مخزن از ماده‌ای رسانا باشد. هنگامی که فضای بین پراب و دیواره خالی است  خازن تشکیل شده، کمترین ظرفیت ممکن را دارد. در این حالت، هوا نقش دی‌الکتریک را ایفا می‌کند. هنگامی که مخزن پر می‌شود، ماده‌ای غیر از هوا بین دو تیغه خازن قرار می‌گیرد.

دی‌الکتریک این ماده بیشتر از هواست. در نتیجه، ظرفیت خازن بالا می‌رود. اگر هدایت الکتریکی ماده بیشتر از 100μscm  باشد، اندازه‌گیری سطح، مستقل از مقدار دی‌الکتریک ماده موجود در مخزن خواهد بود. در نتیجه، نوسانات مقدار دی الکتریک نمی‌تواند تأثیری روی نتیجه اندازه‌گیری داشته باشد.

از محصولات شرکت وگا VEGA با استفاده از این تکنولوژی می توان به موارد ذیل اشاره کرد .VEGACAL 62
VEGACAL 63
VEGACAL 64
VEGACAL 66
VEGACAL 66
VEGACAL 67
VEGACAL 69


اندازه گیری سطح به روش هیدرواستاتیک Hydrostatic

مبنای اندازه گیری سطح به روش هیدرواستاتیک، اندازه‌گیری فشار است. این روش، مشابه روش فشار تفاضلی Differential Pressure است. تفاوت این روش با روش اختلاف فشار در این است که در این روش مخزن تحت فشار نیست و فقط با محاسبه فشار در کف مخزن، می‌توان ارتفاع را به دست آورد.

در یکی از ساده‌ترین روش‌ها می‌توان یک ترانسمیتر فشار ساده را روی فلنجی در بدنه و نزدیک به کف مخزن نصب کرد به طوری که سنسور آن، در تماس با مایع قرار گیرد. در شیوه‌ای دیگر، سنسور فشار به کمک کابلی از بالا به داخل مخزن فرستاده می‌شود. در این حالت، سنسور در نزدیکی کف مخزن قرار می‌گیرد و بدنه سنسور به بدنه مخزن بسته می‌شود تا از حرکت و ارتعاش احتمالی جلوگیری شود.

از محصولات شرکت وگا VEGA با استفاده از این تکنولوژی می توان به موارد ذیل اشاره کرد.VEGABAR 81
VEGABAR 82
VEGABAR 83
VEGABAR 86
VEGABAR 87
VEGADIF 85
VEGAWELL 52


اندازه گیری سطح به روش رادیومتری Radiation-based level measurement

اساس کار این تجهیز روش تماسی است. در اینجا از پراب‌هایی برای هدایت امواج رادیویی استفاده می‌شود. با مقایسه این روش با روش سطح‌سنج رادار، در می‌یابیم که امواج رادیویی دیگر به صورت مخروط منتشر نمی‌شوند و فقط در راستای پراب هدایت کننده، پایین می‌آیند. این تجهیز در فرآیندهایی کاربرد دارد که دی‌الکتریک ماده، نسبتاً پایین باشد.

از ویژگی‌های مهم این روش، می‌توان به این موضوع اشاره کرد که استفاده از این تجهیز حتی در هنگام پر شدن مخزن هم دچار اختلال نمی‌شود. در سطح‌سنج رادار هدایت شده، پس از اینکه موج رادیویی به سطح ماده برخورد می‌کند، بخشی از آن به تجهیز بازتابیده می‌شود. اما بخش دیگر، همچنان به راه خود ادامه می‌دهد. در نتیجه، اگر دو ماده با دو دی‌الکتریک مختلف در مخزن وجود داشته باشد، با این روش می‌توان ارتفاع سطح جداکننده آنها را اندازه‌گیری کرد.

از محصولات شرکت وگا VEGA با استفاده از این تکنولوژی می توان به موارد ذیل اشاره کرد .FIBERTRAC 31
FIBERTRAC 32
SOLITRAC 31
VEGASOURCE 31
VEGASOURCE 35
SHLD1
برچسب :
 
     
 

    کارفرمایان محترم

   لطفا به منظور دریافت پیشنهاد فنی و مالی درخواست خود را به روش های ذیل ارسال فرمائید
 
                   • ارسال در خواست با سربرگ رسمی به آدرس ایمیل info[AT]amitistech.com
                   • ارسال درخواست کتبی به شماره فکس 88763979 - 021
                   • ارسال از طریق تکمیل فرم استعلام
 
   همچنین می توانید جهت مشاوره با کارشناسان این شرکت با شماره های ذیل تماس حاصل فرمائید .
021 - 88175687  ,  88763979  ,  86045704
   لازم به ذکر است با توجه به نوسانات ارز و همچنین طیف گسترده تجهیزات قابل
ارائه قادر به اعلام قیمت به صورت تلفنی نمی باشیم .