شستن صورت با آب تصفیه شده 

تاثیر آب تصفیه شده بر پوستاگر سلامتی پوستتان برای شما مهم هست و وقت کافی برای رسیدگی به آن را ندارید و دوست دارید پوستتان جوان باشد و دیرتر دچار افتادگی پوست شوید پیشنهاد می دهیم مقاله زیر را با دقت بخوانید. در این مقاله پیشنهاد بسیار خوبی برای داشتن پوستی درخشان و سالم به شما می دهیم که پیری پوست را به تاخیر می اندازد...

مهم ترین و موثر ترین راه برای داشتن پوست سالم و شاداب این است که دست و صورت خود را به طور مرتب با آب تصفیه شده به روش RO شستشو دهید.

بر اساس تحقیقاتی که دانشمندان آمریکایی روی 400 تن از شهروندان انجام به این نتیجه رسیده اند که شستشوی صورت با آب تصفیه شده با دستگاه تصفیه آب به روش اسمز معکوس RO برای سلامتی و درخشندگی پوست بسیار مفید است. در ادامه اطلاعات بیشتری به شما می دهیم.


 

چند نکته که پزشکان برای داشتن پوستی سالم و شاداب پیشنهاد می دهند

- شستشوی صورت با استفاده از آبی که دارای سختی پایینی باشد و یا به عبارت دیگر دارای املاح کمتری باشد، چون آبی که عاری از املاح باشد به راحتی جذب پوست می شود و باعث شادابی و طراوت پوست می شود.

این نکته رابه خاطر داشته باشد که هنگامی که صورت را با آب تصفیه شده به روش RO می شویید به هیچ وجه صورت را با حوله یا دستمال خشک نکنید و اجازه دهید به خودی خود خشک شود زیرا اینگونه بیشترین تاثیر بر روی سلول های پوست گذاشته می شود.

هر چقدر املاح موجود در آب بیشتر باشد جذب کمتری توسط سلول های پوست رخ می دهد و می توان گفت بامیزان جذب آب توسط پوست و املاح موجود در آب با یکدیگر رابطه عکس دارند...

برای تست این موضوع اگر یکبار صورت خود را با آب دریا و یا رود خانه شست و شو دهید و بار دیگر با آب بدون املاح شستشو دهید دقیقا متوجه مفهوم جمله بالا می شوید.

- بالا توجه به مطالب گفته شده در بالا متوجه شدید جذب آب توسط پوست هنگامی که املاح آب بالا می باشد بسیار کم هست حال باید بگوییم که باقی ماندن این املاح بر روی پوست باعث صدمه زدن به پوست شما می شود.

به طور کلی هنگامی که آب روی صورت شما خشک می شود و املاح باقی می ماند مانع شادابی و درخشندگی پوست شما می شود ولی هنگامی که صورت خود را با آب تصفیه شده به روش RO که املاح و مواد مضر را تا 98 % حذف می کند شستشو دهید شادابی و طراوت را به پوست خود هدیه می دهید.


 
- در تصفیه خانه ها جهت تصفیه آب شهری، ضد عفونی کردن و از بین بردن میکروب های داخل آب از کلر استفاده می کنند که این آب بسیار برای پوست مضر می باشد و باعث آسیب رساندن به پوست خود می شوید و به مرور زمان به بیماری پوستی دچار می شوید.

همچنین دانشمندان طی نتایجی که از تحقیقات خود بدست آورده اند به این نتیجه رسیده اند که استفاده از آب تصفیه شده برای شستشوی صورت بسیار مناسب تر از استفاده از ماسک و کرم های جوان سازی پوست می باشد.

امروزه شرکت های بزرگ آمریکایی و فرانسوی تولید کننده لوازم آرایش با ساخت اسپری و ماسک هایی که شامل آب خالص و بدون املاح است تبلیغاتی را در خصوص اکسیر جوان سازی و طراوت پوست انجام میدهند که در واقع همان آب تصفیه شده به روش RO می باشد
نکات گفته در مقاله بالا تنها اثرات مفید آب تصفیه شده بر روی پوست بود حال اینکه بدن انسان نیز به پاک و بهداشتی برای جلوگیری از بیمار شدن نیاز دارد...
توصیه ما به شما این است که اگر دستگاه تصفیه آب خانگی دارید حتما برای شستن دست و صورت خود از آن استفاده کنید.


 
.

جهت مشاوره و یا سفارش خرید 
با شماره تلفن های
09126121230 - 77654870 - 77654805 (021)
 
تماس حاصل فرمایید.