فلومتر گاز التراسونیک TwinSonic-plus
GAS Ultrasonic Flow meter TwinSonic-plusفلومترهای گاز التراسونیک TwinSonic-plus ساخت Honeywell از فناوری پیشرو در بازار برای ارائه دقت وقابلیت ارزشمند به کاربرد‌های Custody Transfer در زنجیره ارزش گاز طبیعی استفاده می‌کنند.

معرفی
فلومترگاز التراسونیک TwinSonic-plus دقت و قابلیت  لازم را برای افزایش قابلیت اطمینان، عملکرد و کارایی کاربردهای خرید و فروش ارائه می دهد.

چگونه کار می کند؟
فلومترگاز التراسونیک TwinSonic-plus از فناوری پیشرو Q.Sonicplus USM برای اندازه گیری اولیه خود استفاده می کند. یک پیکربندی شش مسیره ، تشخیص دقیق شکل جریان، ایمنی عالی نسبت به نویز، و توانایی¬ فشار و سرعت گاز بی نظیر را ارائه می دهد.


با استفاده از مسیرهای انعکاسی و عیب¬یابی پیچیده، فلومتر اولتراسونیک به سرعت رسوب یا مایعات داخل لوله را شناسایی می کند. اندازه‌گیری‌ برای محصولات خریداری¬شده یا فرخته شده کاملاً مطابق با AGA9، تایید شده نوع (MID) توسط NMi، و تایید شده برای مناطق خطرناک مطابق با ATEX، IECEx، FM، و CSA هستند. با چهار مسیر انعکاس دوگانه (مسیرهای چرخشی) و دو مسیر انعکاسی منفرد (مسیرهای محوری)، اندازه‌گیری اولیه اندازه‌گیری‌های ‌ برای محصولات خریداری¬شده یا فرخته شده را حتی در صورت شکست یک مسیر از هر نوع (محوری/چرخشی) فراهم می‌کند.چه مشکلاتی را حل می کند؟
فناوری اندازه‌گیری التراسونیک پیشرو در بازار، عیب یابی پیشرفته و نرم‌افزار با کاربری آسان، بالاترین سطوح دقت، اطمینان، مقرون‌به‌صرفه و قابلیت اطمینان طولانی‌مدت را ارائه می‌کنند.

 


     
 

کارفرمایان محترم

   لطفا به منظور دریافت پیشنهاد فنی و مالی درخواست خود را به روش های ذیل ارسال فرمائید
 
                   • ارسال در خواست با سربرگ رسمی به آدرس ایمیل info[AT]amitistech.com
                   • ارسال درخواست کتبی به شماره فکس 88763979 - 021
                   • ارسال از طریق تکمیل فرم استعلام
 
   همچنین می توانید جهت مشاوره با کارشناسان این شرکت با شماره های ذیل تماس حاصل فرمائید .
021 - 88175687  ,  88763979  ,  86045704
   لازم به ذکر است با توجه به نوسانات ارز و همچنین طیف گسترده تجهیزات قابل
ارائه قادر به اعلام قیمت به صورت تلفنی نمی باشیم .