فلومترهای اولتراسونیک  Q.Sonic-max

فلومترهای اولتراسونیک  Q.Sonic-max

فلومتر گاز التراسونیک Q.Sonic-max یک فلومتر گاز اولتراسونیک چند مسیره(Multipath) است که از دقیق ترین پیکربندی مسیر صوتی(Acoustic) موجود در بازار استفاده می کند.

معرفی
از زمان انتشار گزارش شماره 9 AGA در سال 1998، فلومترهای التراسونیک چند مسیره به روش غالب برای اندازه گیری دبی(فلو) در خطوط لوله بزرگ، به ویژه برای انتقال گاز طبیعی تبدیل شده است.دلایل زیادی از جمله دقت اندازه گیری عالی، محدوده اندازه¬گیری زیاد، مقاومت خوب در برابر اثرات نصب و مقرون به صرفه بودن برای این روند وجود دارد.

به همان اندازه که این فلومترها خوب هستند، مانند همه فلومترها هنوز هم می توانند تحت تأثیر شرایطی که در آن قرار می گیرند، باشند. به طور خاص، طراحی لوله های بالادست و شرایط عملیاتی آن، مشخصات سرعت سیال را هنگام عبور از فلومتر تعیین می کند. به منظور به حداقل رساندن این اثرات نصب، Q.Sonic-max به دقت کلاس OIML 0.5 می رسد و از آن فراتر می رود.

چگونه کار می کند؟
مدل  Q.Sonic-max USM ساخت Honeywell اولین فلوترآلتراسونیک 8 مسیره است که مسیرهای انعکاس را با مسیرهای مستقیم ترکیب می کند، که منجر به شناسایی دقیق مشخصات فلو با ایمنی عالی نسبت به نویز می شود.
با توجه به این پیکربندی منحصر به فرد چند مسیره ، فلومتر کمترین عدم قطعیت ممکن را با گسترده ترین قابلیت های عیب-یابی ارائه می دهد. مسیرهای انعکاسی با عیب یابی سطح بالا به سرعت چرخش، رسوب یا مایعات داخل فلومتر را شناسایی می کند. مسیرهای انعکاس مستقیم، استحکام بیشتری را برای مصونیت بیشتر در مقابل نویزهای ایجاد شده توسط شیرها و کاربردهای دارای CO2 با سطح بالا فراهم می‌کنند.

سنسورهای فشار و دمای داخلی محاسبه دقیق عدد رینولدز و تصحیح دینامیکی بدنه کنتور را تضمین می کنند.در نتیجه تشخیص نوع جریان بی نظیری را ارائه می دهد و کمترین عدم قطعیت را در همه شرایط حفظ می کند.


GAS Ultrasonic Flow meter Q_Sonic-max

چه مشکلاتی را حل می کند؟
فناوری اندازه‌گیری التراسونیک پیشرو در بازار، عیب¬یابی پیشرفته و نرم‌افزار با کاربری آسان، بالاترین سطح دقت، هزینه مقرون‌به‌صرفه و قابلیت اطمینان طولانی‌مدت را ارائه می‌دهند. Q.Sonic-max تشخیص مشخصات جریان بی نظیری را ارائه می دهد و کمترین عدم قطعیت را در همه موقعیت ها حفظ می کند. برای مطابقت با کلاس دقت OIML 0.5، هیچ انحرافی در نرخ فلو استاندارد یا کم پذیرفته نشده است.

     
 

کارفرمایان محترم

   لطفا به منظور دریافت پیشنهاد فنی و مالی درخواست خود را به روش های ذیل ارسال فرمائید
 
                   • ارسال در خواست با سربرگ رسمی به آدرس ایمیل info[AT]amitistech.com
                   • ارسال درخواست کتبی به شماره فکس 88763979 - 021
                   • ارسال از طریق تکمیل فرم استعلام
 
   همچنین می توانید جهت مشاوره با کارشناسان این شرکت با شماره های ذیل تماس حاصل فرمائید .
021 - 88175687  ,  88763979  ,  86045704
   لازم به ذکر است با توجه به نوسانات ارز و همچنین طیف گسترده تجهیزات قابل
ارائه قادر به اعلام قیمت به صورت تلفنی نمی باشیم .