فلومتر التراسونیک گاز برند الستر Elster Instromet


Elster Ultrasonic Gas Flow Meters

Gas Ultrasonic Flow Meterطراحی شده برای اندازه گیری دقبق
مجموعه ای از سیستم ها و خدمات که برای اندازه گیری گاز طبیعی متناسب با نیازهای تقاضای میان دستی(Midstream) مناسب می باشد. راهکارهای اندازه‌گیری اولتراسونیک Honeywell عدم قطعیت را به حداقل و قابلیت اطمینان را به حداکثر می‌رساند و کارایی را برای مقابله با چالش‌های یک محیط صنعتی سخت افزایش می‌دهد.ما دقت  لازم را برای معامله با قیمت‌های پایین، نوسانات، ترکیب گسترده هیدروکربن‌ها و تعداد فزاینده خطوط لوله، ارائه می‌کنیم.

با راهکارهای بهتر برای  کاربردهای Custody Transfer  و راستی‌آزمایی اندازه گیری ها، به کمپانی انتقال گاز، تجارت ذخیره‌سازی گاز در زیر زمین و صنعت LNG کمک می‌کنیم تا عملیات سودآورتری را انجام دهند:

• حذف هزینه خطاهای اندازه گیری کشف نشده
• کاهش زمان توقف
• کاهش هزینه های نگهداری

با بهترین فلومتر التراسونیک جهان (USM) و نرم افزار مربوطه می توانید محصولاتی را که اندازه گیری نشده و به حساب نمی آیند کاهش دهید، کالیبراسیون مجدد را کاهش دهید، تعمیر و نگهداری مبتنی بر شرایط را اجرا کنید و مشکلات را زودتر تشخیص دهید تا از تعمیرات پرهزینه جلوگیری کنید.

فلومتر التراسونیک Honeywell راه حل های پیشرو در بازار را برای هر نیاز اندازه گیری ارائه می دهد. طیف وسیعی از گزینه ها و فناوری پشتیبانی ما به شما برای دستیابی به تعادل کامل عملکرد و کارایی کمک می کند.

Q.Sonicmax: شاخصی جدید در دقت برای کاربردهای Custody Transfer

 

اولین فلومتر التراسونیک هشت مسیری جهان که اندازه گیری های بازتابی و مستقیم را ترکیب می کند، کمترین عدم قطعیت ممکن را در سخت ترین عملیات ها ارائه می دهد. در جایی که دقت حیاتی است، Q.Sonicmax عملکرد پیشرو در صنعت را ارائه می دهد.

Q.Sonicplus: چند مسیره برای کاربردهای Custody Transfer استاندارد
 

با استفاده از یک پیکربندی مسیر انحصاری، با اندازه گیری چرخش و عدم تقارن تشخیص شکل جریان و تشخیص عیب یابی عالی را امکان پذبر می نماید. کاربران می توانند اندازه گیری فشار داخلی و دما را نیز انتخاب کنند.

TwinSonicplus: دو اندازه گیری مستقل در یک دستگاه
 

یک هوزینگ برای اندازه گیری  کاربرد Custody Transfer با یک اندازه گیری اضافی و کاملا مستقل برای بررسی قرائت اولیه است. این یک پاسخ کم¬هزینه و کارآمدتر برای برنامه هایی است که اندازه گیری دوم برای نظارت و تأیید مداوم حیاتی است.


فلومتر گاز التراسونیک   TwinSonic-plus

فلومتر گاز التراسونیک   Q.Sonicmax

فلومتر گاز التراسونیک   Q.Sonicplus

 

     
 

کارفرمایان محترم

   لطفا به منظور دریافت پیشنهاد فنی و مالی درخواست خود را به روش های ذیل ارسال فرمائید
 
                   • ارسال در خواست با سربرگ رسمی به آدرس ایمیل info[AT]amitistech.com
                   • ارسال درخواست کتبی به شماره فکس 88763979 - 021
                   • ارسال از طریق تکمیل فرم استعلام
 
   همچنین می توانید جهت مشاوره با کارشناسان این شرکت با شماره های ذیل تماس حاصل فرمائید .
021 - 88175687  ,  88763979  ,  86045704
   لازم به ذکر است با توجه به نوسانات ارز و همچنین طیف گسترده تجهیزات قابل
ارائه قادر به اعلام قیمت به صورت تلفنی نمی باشیم .