شرکت YOKOGAWA الکتریک

نمایندگی یوکوگاوا YOKOGAWA در ایران

شرکت یوکوگاوا الکتریک

شرکت یوکوگاوا YOKOGAWA ژاپن
 


شرکت یوکوگاوا YOKOGAWA محصولات ابزاردقیق شامل خط کامل تولید فلومترها (flowmeters) ، ترانسمیترهای فشار (pressure transmitters) ، ترانسمیترهای فشار تفاضلی (differential pressure transmitters) ، ترانسمیتر دما (temperature transmitters) ، ترانسمیتر های سطح (level transmitters) ، تجهیزات ابزاردقیق فیلدباس (Fieldbus instruments) و تجهیزات ابزاردقیق اندازه گیری ایمن را دارا می باشد که در ادامه به برخی از این محصولات اشاره می شود شایان ذکر است شرکت فنی مهندسی آمیتیس با دارا بودن شریک های تجاری خارجی و روابط خوب بازرگانی بین المللی می تواند انواع این تجهیزات را با قیمتی مناسب و تاریخ تحویل کوتاه ارائه نماید.

 
 
محصولات شرکت یوکوگاوا الکتریک
Yokogawa Products
     
 
ترانسمیترهای فشار
Pressure Transmitters 
  فلومتر ها
Flow Meters 
یوکوگاوا YOKOGAWA دارای بیش از 45 سال تجربه در توسعه، طراحی، و ساخت انواع سنسور فشار و ترانسمیتر فشار می باشد. سری DPharp از ترانسمیتر فشار دیجیتال با استفاده از یک سنسور رزونانس فشار تفاضلی دقت بالا (DPharp) است که نشان دهنده یکی از پیشرفت های جهانی در تکنولوژی ترانسمیترها می باشد. در ادامه به برخی از انواع ترانسمیترهای فشار اشاره شده است.  
یوکوگاوا YOKOGAWA دارای بیش از 100 سال تجربه در توسعه، طراحی، و ساخت انواع تکنولوژی های متنوع فلومترها در جهان می باشد. یوکوگاوا YOKOGAWA همچنان در صدر ابتکار در اندازه گیری سیال عبوری در دنیا شناخته می شود .


 
     
 
ترانسمیتر دما
Temperature Transmitters
  تجهیزات بی سیم
Field Wireless
پیشرفت های چشم گیر ترانسمیتر های دما در مقابل همتای سیمی آن در دنیای تکنولوژی امروز بسیار احساس می شود.
نیاز نداشتن به کابل کشی، مهندسی بسیار ساده و همچنین هزینه های نگهداری بسیار پایین در حالی که قابلیت های پیشرفته عیب یابی نیز مدنظر بوده است استفاده از ترانسمیتر های دما را به طرز قابل توجهی گسترش داده است . یوکوگاوا YOKOGAWA این ترانسمیتر ها را نیز به مانند دیگر محصولات خود بسیار با کیفیت تولید می کند.یوکوگاوا این ترانسمیتر ها را به صورت نصب بر روی پروسه،داخل تابلو و همچنین نصب در فیلد با پوشش درجه حرارتی متفاوت عرضه می کند که در زیر شرح مختصری انواع قابل ارائه این ترانسمیتر ها آورده شده است.
 
دیگر نیاز به کابل کشی بین تجهیز ابزاردقیق و اتاق کنترل نمی باشد . شرکت یوکوگاوا YOKOGAWAتجهیزات بی سیم را برای اندازه گیری پارامترهای متفاوت پیشنهاد می کند . این تجهیزات بیشتر در مواردی که هرینه های اقتصادی کابل کشی بسیار بالا می باشد و شرایط خاص ارائه می گردد. در زیر به این تجهیزات اشاره می شود.


 

 
     
 
تجهیزات ارتباطی هوشمند
Device Smart Communicators
 
مبدل ها و پوزیشنرهای شیرهای صنعتی
Valve Positioners & Converter
شرکت یوکوگاوا YOKOGAWA به صورت پایدار و قوی به فیلد باس بین المللی متعهد است و در حال همکاری با مشتریان خود در تکامل روز به روز تکنولوژی ارتباطات دیجیتال می باشد. تجیهزات ارتباطات فیلدباس در زیر آمده است.


 
  شرکت یوکوگاوا YOKOGAWA با بیش از 40 سال تجربه در زمینه توسعه،طراحی و تولید انواع مبدل ها و پوزیشنر های شیرهای صنعتی، انواع مختلفی از این تجهیزات را برای انواع کاربردهای صنعتی در شرایط خاص و متفاوت ارائه می نماید.این تجهیزات دارای قابلیت کنترل پذیری بسیار عالی و قابلیت نگهداری خوب عرضه می شود تا بتوان هزینه های عملیات کارخانجات و محیط های صنعتی را به طرز محسوسی پایین آورد. در ادامه به اشاره کلی به معرفی این تجهیزات بسنده خواهد شد.

 


 

تاریخچه شرکت یوکوگاوا YOKOGAWA


نمایندگی یوکوگاوا YOKOGAWA در ایران سال 1915: Tamisuke Yokogawa دکترای مهندسی معماری موسسه تحقیقات اندازه گیری در منطقه Shibuya شهر توکیو به همراه Ichiro Yokogawa و Shin Aoki تاسیس کرد.

نمایندگی یوکوگاوا YOKOGAWA در ایران | YOKOGAWA Representative in Iran سال 1917: در ابتدا محصولات اندازه گیری را در ژاپن تولید و به فروش رساند.


نمایندگی یوکوگاوا YOKOGAWA در ایران | YOKOGAWA Representative in Iran سال 1920 : در این سال به عنوان شرکت الکتریک یوکوگاوا Yokogawa ثبت شد.

نمایندگی یوکوگاوا YOKOGAWA در ایران | YOKOGAWA Representative in Iran سال 1933 : شروع تحقیقات و همچنین تولید تجهیزات ابزار دقیق هواپیما و کنترلر های فلو (Flow meter)، فشار (Pressure) و دما (Temperature)در این سال به تحقق پیوست.

نمایندگی یوکوگاوا YOKOGAWA در ایران | YOKOGAWA Representative in Iran سال 1948: سهام شرکت 
یوکوگاوا Yokogawa به عرضه عمومی رسید.

نمایندگی یوکوگاوا YOKOGAWA در ایران | YOKOGAWA Representative in Iran سال 1950: به عنوان اولین شرکت ژاپنی در زمینه برق توسعه یافت.

نمایندگی یوکوگاوا YOKOGAWA در ایران | YOKOGAWA Representative in Iran سال 1955: قرارداد همکاری تجهیزات ابزاردقیق صنعتی را با شرکت Foxboro  امضا کرد.

نمایندگی یوکوگاوا YOKOGAWA در ایران | YOKOGAWA Representative in Iran سال 1957 : دفتر فروش تجهیزات شرکت 
یوکوگاوا Yokogawa در امریکای شمالی تاسیس گردید.

نمایندگی یوکوگاوا YOKOGAWA در ایران | YOKOGAWA Representative in Iran سال 1964 : تمام عیار به بازار تولید آنالایزرهای صنعتی وارد گردید.

نمایندگی یوکوگاوا YOKOGAWA در ایران | YOKOGAWA Representative in Iran سال 1969: تولید و گسترش محصولات فلومتر های ورتکس (Vortex Flow meter) را آغاز نمود.

نمایندگی یوکوگاوا YOKOGAWA در ایران | YOKOGAWA Representative in Iran سال 1974: دفتر فروش اروپایی شرکت 
یوکوگاوا Yokogawa تاسیس گردید همچنین کارخانه تولید محصولات شرکت نیز در سنگاپور نیز افتتاح گردید.

نمایندگی یوکوگاوا YOKOGAWA در ایران | YOKOGAWA Representative in Iran سال 1975 : در این سال تجهیز Centum به عنوان اولین سیستم کنترل DCS در جهان تولید گردید.

نمایندگی یوکوگاوا YOKOGAWA در ایران | YOKOGAWA Representative in Iran سال 1983 : تشکیل شرکت Yokogawa Hokushin از طریق ادغام با شرکت الکتریک هوکوشین (Hokushin)

نمایندگی یوکوگاوا YOKOGAWA در ایران | YOKOGAWA Representative in Iran سال 1986 : به منظور ایجاد بیشتر هویت سازمانی اسم شرکت به شرکت یوکوگاوا الکتریک تغییر یافت همچنین نماد تجاری YEW و برای شرکت انتخاب گردید.

نمایندگی یوکوگاوا YOKOGAWA در ایران | YOKOGAWA Representative in Iran سال 1988  : تجهیزات ابزاردقیق 
Yokogawa فرکانس بالا در این سال اماده عرضه گردید.

نمایندگی یوکوگاوا YOKOGAWA در ایران | YOKOGAWA Representative in Iran سال 1990: دفتر خاورمیانه شرکت یوکوگاوا 
Yokogawa در کشور بحرین افتتاح گردید.

نمایندگی یوکوگاوا YOKOGAWA در ایران | YOKOGAWA Representative in Iran سال 1996 : اسکنر کانفوکال (Confocal Scanner) منتشر گردید و همچنین به بازارهای بیوتکنولوژی ورود شد.

نمایندگی یوکوگاوا YOKOGAWA در ایران | YOKOGAWA Representative in Iran سال 2002 : 100 درصد از سهام شرکت آندو الکتریک را به دست آورد.

نمایندگی یوکوگاوا YOKOGAWA در ایران | YOKOGAWA Representative in Iran سال 2005: در این سال موسسه بین المللی یوکوگاوا الکتریک را در سنگاپور به منظور نظارت بر بازار جهانی اتوماسیون صنعتی تاسیس گردید.

نمایندگی یوکوگاوا YOKOGAWA در ایران | YOKOGAWA Representative in Iran سال 2008 : به بازار پشتیبان کشف مواد مخدر با استفاده از سیستم آزمایش زیستی پیوست.

نمایندگی یوکوگاوا YOKOGAWA در ایران | YOKOGAWA Representative in Iran سال 2011: طرح کسب درآمد میان مدت تکامل 2015 را اعلام نمود.

نمایندگی یوکوگاوا YOKOGAWA در ایران | YOKOGAWA Representative in Iran سال 2013 : شرکت خدمات راه حل های صنایع مختلف به منظور مدیریت فروش، مهندسی و خدمات پس از فروش برای حوزه اتوماسیون صنعتی ژاپن شکل گرفت.

نمایندگی یوکوگاوا YOKOGAWA در ایران | YOKOGAWA Representative in Iran سال 2015 : طرح تجارت کسب و کار میان مدت 2017 اعلام گردید.

 

 
     
 

    کارفرمایان محترم

   لطفا به منظور دریافت پیشنهاد فنی و مالی درخواست خود را به روش های ذیل ارسال فرمائید
 
                   • ارسال در خواست با سربرگ رسمی به آدرس ایمیل info[AT]amitistech.com
                   • ارسال درخواست کتبی به شماره فکس 88763979 - 021
                   • ارسال از طریق تکمیل فرم استعلام
 
   همچنین می توانید جهت مشاوره با کارشناسان این شرکت با شماره های ذیل تماس حاصل فرمائید .
021 - 88175687  ,  88763979  ,  86045704
   لازم به ذکر است با توجه به نوسانات ارز و همچنین طیف گسترده تجهیزات قابل
ارائه قادر به اعلام قیمت به صورت تلفنی نمی باشیم .