دستگاه تصفیه آب ارزان

دستگاه تصفیه آب ارزان قیمت بخریم یا خیر 

علت ارزان بودن بعضی از تصفیه آب خانگی ها
همه شما این جمله را شنیده اید که از قدیم می گویند هیچ ارزانی بی علت نیست و هیچ گرانی بی حکمت نیست.این جمله در همه جا و در واقع در همه اصناف کاربرد دارد. شاید تا بحال به ذهن شما هم خطور کرده باشد که چرا دستگاه های تصفیه آب خانگی باهم اختلاف قیمت دارند و یا حتی افکار زیر به سراغ شما هم آمده باشد.

هزینه دستگاه تصفیه آب خانگی زیاده؟
موقع خرید تصور می کنیم فروشنده می خواهد سرمان کلاه بگذارد!
قیمت ها واقعی نیستند !
هر چقدر دستگاه ارزانتری خریداری کنیم به نفعمان است و سود بیشتری کرده ایم!


و حتما این ضرب المثل معروف رو که میگه هرچقدر پول بدی همون قدر آش می خورید رو هم قبول ندارید...

وکلی حرف و فکر دیگر...

 
باید به این نکته توجه داشت که هرچیزی که به سلامتی مربوط است از حساسیت بیشتری برخوردار است و باید با دید دیگری به این قضیه نگاه کنیم.اما اکثر ما بیشتر به وسایل تجملاتی توجه می کنیم تا سلامتی و نوشیدن آب تصفیه شده.

بگذارید یک مثال یزنم به نظر شما لوستر تزیینی مهم تر و واجب تر است یا یک دستگاه تصفیه آب خانگی؟

با جواب دادن این سوال خودتون رو محک بزنید که بیشتر به فکر تجملات هستید یا به فکر سلامتی خود؟ این درحالی است که می توان یک لوستر کوچکتر و یا ارزان تر خرید با همان کارایی ولی دستگاه تصفیه آب خانگی با کیفیت برای سلامتی یک خانواده مهم و ضروری است.

این یک مثال ساده بود که فقط اهمیت دستگاه تصفیه آب را دریابیم و منظورمان این نیست که به جای یک لوستر لوکس و زیبا از یک لوستر معمولی استفاده کنید و یا اینکه به فکر تخفیف دستگاه تصفیه آب خانگی نباشیم.

شاید برایتان سوال پیش آید که با توضیحاتی که در بالا دادیم باید یک دستگاه تصفیه آب گران بخریم؟

جواب ما منفی است. در این مقاله می خواهیم بگوییم نه دستگاه تصفیه آب گران بخریم و نه به دنبال دستگاه ارزان قیمت باشیم.
به این نکته توجه داشته باشید که  اگر فقط ارزانی برای شما ملاک است در انتها پشیمیان می شوید و توسط سود جویان مورد سوء استفاده قرار می گیرید...

وقتی که شما به دنبال تصفیه آب ارزان هستید و از چندین مغازه یا فروشگاه قیمت میگیرید و ناگهان به شما دستگاهی با نصف قیمت های قبلی پیشنهاد می گردد در ذهن شما چه می گذرد؟

فروشنده دست اول  و وارد کننده اصلی را پیدا کردم؟
چه آدم منصفی هست؟
بقیه چقدر سود می کنن که این فروشنده دستگاه رو به نصف قیمت قبلی میده؟

در صورتی که این افکار شما را از مسیر اصلی که قرار است با خرید یک دستگاه تصفیه آب خانگی با کیفیت سلامت خانواده را تضمین کنید را منحرف می سازد.آیا تا بحال به این فکر کرده اید که در این بازار خرید خراب و با رقابت های سنگین چه لزومی دارد که فروشنده ای دستگاه را به دو برابر قیمت قبلی به فروش برساند؟

باید متذکر شویم که هر دستگاه تصفیه آب شش مرحله ای دستگاه مناسب و با کیفیت نیست، به عنوان مثال عده ای سود جو با معرفی خود به عنوان نماینده آبفا شروع به فروختن دستگاه تصفیه آب بی کیفیت می کنند، این دستگاه ها فاقد پمپ می باشد و فقط توانایی حذف گل و لای و زنگ لوله را دارند و یا از قطعات بی کیفیت چینی برای مونتاژ این دستگاه ها استفاده می کنند که یکبار مصرف می باشد...
 
اگر می گوییم هوشمندانه خرید کنید منظورمان این نیست که دستگاه تصفیه آب خانگی ارزان و بی کیفیت بخرید فقط با یک تحقیق ساده می توانید از صحت قیمت ها اطمینان حاصل نمایید.که پس از خرید خیالمان از اورجینال بودن دستگاه و کیفیت آب خروجی راحت باشد.

این نکته را همیشه به یاد داشته باشید که دستگاه تصفیه آب خانگی قرار است سلامت ما را تضمین کند نه اینکه خود باعث بیماری شود...
دانستن این نکته هم بسیار مهم است که برخی افراد سود جو با تعویض قطعات یک دستگاه خوب و با کیفیت سعی در بدست آوردن سود بیشتر و پایین اوردن قیمت دارند.
به عنوان مثال تعویض شیر برداشت کروماته اهرمی سنگین با شیر سربی یا بی کیفیت سبک.

تعویض مخزن سه لایه آنتی باکتریال با مخزن معمولی.

تعویض فیلتر های اصل و اورجینال با فیلتر های تقلبی و چینی.

و...

با خرید از نمایندگی ها و شرکت های متعدد از خرید یک دستگاه تصفیه آب خانگی با کیفیت اطمینان حاصل نمایید.

 
.

جهت مشاوره و یا سفارش خرید 
با شماره تلفن های
09126121230 - 77654870 - 77654805 (021)
 
تماس حاصل فرمایید.