آنالایزر اکسیژن ZR22/AV550G
Multi Channel Oxygen Analyzer System ZR22/AV550G


 
آنالایزر تک کاناله اکسیژن زیرکونیا O2 و رطوبت را دقیق اندازه گیری می کند با استفاده از آنالیزهای اکسیژن زیرکونیا  ساخت کمپانی Yokogawa برای نظارت و کنترل احتراق ، کمک به صنایع در دستیابی به کاهش انتشار CO2 ، SOx و Nox استفاده می شود. آنالایزر اکسیژن با تشخیص عیب پیشرفته ، طراحی شهودی و آموزش تکنسین ،  زمان توقف را کم و تعمیر و نگهداری ساده را فراهم می کند.

سیستم

آنالایزر اکسیژن زیرکونیا شامل مبدل ZR402G و دتکتور ZR22 است و قادر به اندازه گیری غلظت اکسیژن یا رطوبت در کاربردهای غیر احتراق با یک آنالایزر واحد است. صفحه لمسی LCD آن کاربری آسان را فراهم می کند و دارای ارتباطات دیجیتال استاندارد است و امکان پیکربندی و عیب یابی از راه دور را فراهم می کند.

دتکتور ZR22G / ZR22S

دتکتور نوع جداگانه ZR22G یک پروب درمحل است که از سنسور زیرکونیا با قابلیت اطمینان بالا استفاده می کند. سلول زیرکونیا و هیتر را می توان در محل تعویض کرد و هزینه های نگهداری را کاهش داد. ZR22S دتکتور نوع جداگانه برای کاربردهای ضد انفجار نیز موجود است و گواهینامه های ضد انفجار  ATEX ، FM، CSAرا ارائه می دهد.

آنالایزر اکسیژن چند کاناله زیرکونیا مدل AV550G

آنالایزر اکسیژن میانگین¬گیر مدل AV550G برای کنترل احتراق در دیگهای بخار بزرگ و کوره های صنعتی ایده آل است و دارای یک صفحه نمایش لمسی LCD  5.7 اینچی رنگی ، کارتهای کانال "قابل تعویض در حین کار" برای به حداقل رساندن زمان توقف و حداکثر هشت ورودی پروب می¬باشد. AV550G می تواند میانگین غلظت اکسیژن را از گروهی از پروب های زیرکونیا انتخاب شده توسط کاربر نمایش دهد و آشکارسازهایی که دارای آلارم هستند، در حال کالیبراسیون هستند یا در حال کار نیستند ، به طور خودکار از میانگین خروجی حذف می شوند. این امر به ویژه هنگام انجام کالیبراسیون یا نگهداری و تعمیر بسیار مفید است.ویژگی ها

برنامه  دقیق تعمیر و نگهداری با عیب یابی پیشرفته

عیب یابی پیش بینانه از آنالایزر ، عیب یابی را ساده می کند و داده های لازم را برای ایجاد یک برنامه زمانبندی کالیبراسیون حداقل به کمک کالیبراسیون هوشمند ، هشدار عدم تقارن و نمودارسازی روند عملکرد به تکنسین ها ارائه می دهد.

کالیبراسیون هوشمند
از داده های کالیبراسیون گذشته برای تخمین زمان انجام کالیبراسیون بعدی استفاده می کند.

هشدار عدم تقارن از داده های کالیبراسیون گذشته برای تعیین خطاهای احتمالی اندازه گیری به دلیل تغییرات شرایط فرآیند استفاده می کند.

نمودار روند
نمودار غلظت فعلی گذشته اکسیژن را فراهم می کند

کاهش زمان توقف ، با طراحی سلول مقاوم

سلول این پروب با یک سطح اندازه¬گیری بزرگ طراحی شده است ، و در نتیجه کمتر در معرض آلاینده ها قرار دارد ، که باعث می شود بین جایگزینی و کالیبراسیون سلول مدت زمان بیشتری طول بکشد.

افزایش قابلیت اندازه گیری با طراحی مستقیم

این پروب از سنسور زیرکونیا با طول عمر بالا و با قابلیت اطمینان بالا استفاده می کند و دارای طراحی مستقیم است که امکان عیب یابی و تعمیر آسان در محل را فراهم می کند ، زمان خرابی را به حداقل می رساند و هزینه ها را کاهش می دهد زیرا تکنسین ها فقط نیاز به تعویض قطعات مورد نیاز دارند.

افزایش زمان بهره برداری با منابع آموزش سفارشی

نمایندگان خبره و تکنسین های پشتیبانی Yokogawa برای همه محصولات Yokogawa چه در کارخانه و چه در محل استفاده آموزش مربوط به کاربری و تعمیر را ارائه می دهند. محدوده آموزش از کاربری ساده تا عیب یابی پیشرفته است ، به شما کمک می کند تا کاربری کارآمدتر و نگهداری ساده را بدست آورید.