آنالایزر چگالی گاز

Gas Density
Hydrogen Purity Analyzer


 
آنالیزر چگالی گاز GD402 و دتکتور چگالی گاز GD40 اندازه گیری پیوسته چگالی گاز و همچنین سایر پارامترهای ارزشمند ، از جمله وزن مخصوص و درصد غلظت را ارائه می دهند. درکاربردهایی که اندازه گیری دقیق و قابل تکرار چگالی گاز ضروری است ، خانواده محصولات چگالی گاز از Yokogawa عملکرد و قابلیت اطمینان بالاتری را ارائه می دهند.

از ترکیب سوخت و کیفیت محصول گرفته تا خلوص هیدروژن و جایگزینی در توربین ها ، آنالایزرهای چگالی گاز ما اندازه گیری های دقیق را با سهولت نگهداری و کارایی ارائه می دهند.

آنالایزر GD402

GD402 یک مبدل مقاوم مبتنی بر ریزپردازنده است که در دو نسخه طراحی شده است تا هم نیازهای جنرال و هم ضد انفجار را برآورده کند. علاوه بر نمایش چندین مورد کلیدی از آیتم ها ، مبدل همچنین انتخاب سه حالت مختلف برای کالیبراسیون را دارد: عملکرد دستی ، نیمه اتوماتیک و دستی با یک بار لمس صفحه.

از ویژگی های GD402 می توان به موارد زیر اشاره کرد:
- طراحی اثبات شده
- بسیاری از ویژگی های دتکتور
- رابط کاربری ساده
- هزینه نصب کم

دتکتور GD40

دتکتور GD40 برای کاربردهای ذاتا ایمن و ضد شعله و محافظت در برابر انفجار طراحی شده است. به گونه ای طراحی شده است که برای کلیه کاربردهای مشخص شده عملاً به تعمیر و نگهداری نیاز ندارد.

از ویژگی های GD40 می توان به موارد زیر اشاره کرد:
- هزینه نصب کم
- عملاً به تعمیر و نگهداری نیاز ندارد
- تحت تأثیر غبار یا قطرات بسیار ریز نفت قرار نمی گیرد

ویژگی ها
فناوری اندازه گیری قوی

قرقره ارتعاشی درون آنالیزور در برابر ایجاد آلودگی مقاوم است و می تواند با مایع پر شود ، در نتیجه در دسترس بودن اندازه گیری و زمان کار بدون توقف افزایش می یابد. علاوه بر این ، تعمیر و نگهداری کم و بدون تعویض قطعات است و گازهای ویژه برای کالیبره کردن مورد نیاز نیست.

برخلاف سایر چگالی سنج ها، GD نیازی به استفاده از تاسیساتی مانند گرمایش یا هوای مرجع ، هزینه های بهره برداری و پیچیدگی سیستم را کاهش می دهد.