دستگاه تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل RO816

دستگاه تصفیه آب خانگی easywell مدل RO816

easywell Domestic Water Purifier Model RO816


دستگاه تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل RO816
 

 

دستگاه تصفیه آب خانگی ایزی ول RO816

easywell Domestic Water Purifier Model RO816


دستگاه تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل RO816 به روش اسمز معکوس آب را تصفیه نموده و دارای شش مرحله فیلتر جهت تصفیه آب می باشد. محل قرار گیری این دستگاه در زیر سینک بوده که به این مدل ها تصفیه آب های زیر سینکی نیز گفته می شود.

تصفیه آب به شیوه اسمز معکوس کامل ترین روش تصفیه آب جهت مصرف آشامیدن می باشد که نشانه آن نیز در یک دستگاه تصفیه آب داشتن پمپ و همچنین فیلتر ممبران می باشد.

دستگاه تصفیه آب ایزی ول مدل RO816 یکی از بهترین تولیدات شرکت معتبر ایزی ول تایوان می باشد که از تمامی جهات استانداردهای لازم را دارا بوده و به صورت تماما اورجینال به مشتریان ارائه می گردد.

دستگاه تصفیه آب ارائه شده از سوی شرکت آمیتیس به صورت کامل وارداتی بوده و هیچگونه تغییری بر روی دستگاه اعمال نشده و تمام قطعات بکار رفته و استفاده شده در آن برای شرکت تولید کننده دستگاه یعنی شرکت ایزی ول می باشد.

بیان این مطلب به این دلیل است که بسیاری از دستگاه های موجود در کشور که با نام دستگاه تایوانی عرضه می گردند مونتاژ داخل بوده و صرفا برخی از قطعات آن وارداتی و برای کشور تایوان است .

جنس مواد بکار رفته در این دستگاه تماما از مواد Food Grade می باشد که از نقاط قوت بارز محصولات ایزی ول است.

مخزن دستگاه تصفیه آب ایزی ول مدل RO816  دارای خاصیت آنتی باکتریالی، سه لایه و جنس بدنه آن از فلز می باشد که این خود باعث مزیت این محصول نسبت به دیگر مخازن تصفیه آب است. حجم مخزن این دستگاه 4 گالن برابر با 16 لیتر می باشد. البته امکان جایگزین کردن مخزن با سایر مخازن با حجم کمتر یا بیشتر امکان پذیر می باشد.

محصولات شرکت ایزی ول دارای تمامی گواهینامه های مربوط به تصفیه آب از جمله NSF می باشند که می توانید با مراجعه به سایت این شرکت از معتبر بودن محصولات و نیز گواهینامه های اخذ شده اطمینان حاصل نمایید.

شکیل و مقاوم بودن پایه نگهدارنده و شاسی دستگاه از دیگر مزیت های این دستگاه به شمار می رود همچنین می توان به پمپ قدرتمند بکار رفته در این دستگاه جهت پمپاژ آب با فشار بالا در مرحله چهارم تصفیه آب ، اشاره کرد.

استفاده از شیر برقی قطع کن بالا و پایین به جای استفاده از چهار راهی باعث جلوگیری از هدر رفت بی مورد آب می شود این قابلیت و نیز کیفیت بالای قطعات بکار رفته در این دستگاه تصفیه آب، آن را به یک تصفیه آب کامل تبدیل کرده است .

همچنین این دستگاه درای گیج فشار بوده که فشار پشت فیلتر مرحله چهارم یا همان فیلتر ممبران را نمایش می دهد.

تفاوت اصلی دستگاه تصفیه آب ایزی ول مدل RO816 با دستگاه تصفیه آب ایزی ول مدل RO116 در شکل بدنه (شاسی) و پایه نگهدارنده ، داشتن گیج فشار و نهایتا حجم مخزن آن ها می باشد.


این دستگاه قابلیت اتصال به یخچال ساید و نیز گرفتن خروجی برای تامین آب جهت مصرف آکواریوم را نیز داراست.

ترتیب فیلتر های بکار رفته در دستگاه تصفیه آب ایزی ول مدل RO816

فیلتر مرحله اول : این فیلتر از جنس پلی پروپیلن (pp) می باشد و توانایی حذف گل و لای، شن و ماسه، زنگ لوله و کلیه ذرات معلق در آب به قطر بالای 5 میکرون رو دارد.

فیلتر مرحله دوم : فیلتر کربن فعال برای حذف رنگ و بوی نامطلوب آب ، حذف کلر فعال موجود در آب و پایین آوردن کدورت آب

فیلتر مرحله سوم : فیلتر کربن بلاک می باشد که رنگ و بوی آب را بهبود بخشیده و برخی دیگر از مواد شیمیایی و ذرات باقی مانده کلر را که برای فیلتر ممبران مضر است را حذف می کند.

فیلتر مرحله چهارم : مهمترین فیلتر در یک دستگاه تصفیه آب فیلتر مرحله چهارم یا همان فیلتر ممبران می باشد این فیلتر بیش از حذف 98 درصد آلاینده ها و مواد شیمیایی موجود در آب را حذف می نماید.

فیلتر مرحله پنجم : فیلتر پست کربن که برای از بین بردن بو و طعم آب و آلاینده های احتمالی موجود در اثر ماندگاری زیاد آب در مخزن می باشد و همچنین رنگ و مزه آب را بهبود می بخشد و باعث شفافیت آب می شود.

فیلتر مرحله ششم : فیلتر مینرال یا مواد معدنی که همانطور از نامش پیداست بعد از تصفیه کامل آب مواد معدنی مورد نیاز بدن را به آب اضافه می کند .

بیان این نکته ضروری است که تمام فیلتر های کربنی بکار رفته در یک دستگاه تصفیه آب و همچنین فیلتر مینرال آن باید منشاء گیاهی داشته باشند و از نشانه های استاندارد بودن فیلتر های دستگاه تصفیه آب داشتن گواهینامه های مربوط به آب می باشد .