دستگاه تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل RO116

دستگاه تصفیه آب خانگی easywell مدل RO116

 easywell Domestic Water Purifier Model RO116


دستگاه تصفیه آب خانگی ایزی ول RO116

easywell domestic water purifier model RO116
 

دستگاه تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل RO116 یک دستگاه تصفیه آب شش مرحله ای زیر سینکی می باشد که به روش اسمز معکوس آب را تصفیه می نماید . تصفیه آب به روش اسمز معکوس کامل ترین و بهترین شیوه برای تصفیه نمودن آب جهت مصرف شرب می باشد. این دستگاه توسط شرکت معتبر ایزی ول تایوان تولید شده  و به صورت 100% اورجینال به مشتریان عرضه می گردد.

جنس مواد بکار رفته در این دستگاه از مواد Food Grade می باشد.
مخزن دستگاه تصفیه آب ایزی ول مدل RO116  دارای خاصیت آنتی باکتریالی بوده و جنس آن از فلز می باشد که این خود باعث مزیت این محصول نسبت به دیگر مخازن تصفیه آب است.

محصولات شرکت ایزی ول دارای تمامی گواهینامه های مربوط به تصفیه آب از جمله NSF می باشند که می توانید با مراجعه به سایت این شرکت از معتبر بودن محصولات و نیز گواهینامه های اخذ شده اطمینان حاصل نمایید.

شکیل و مقاوم بودن پایه نگهدارنده و شاسی دستگاه از دیگر مزیت های این دستگاه به شمار می رود همچنین می توان به پمپ قدرتمند بکار رفته در این دستگاه جهت پمپاژ آب با فشار بالا در مرحله چهارم تصفیه آب ، اشاره کرد.

استفاده از شیر برقی قطع کن بالا و پایین به جای استفاده از چهار راهی باعث جلوگیری از هدر رفت بی مورد آب می شود این قابلیت و نیز کیفیت بالای قطعات بکار رفته در این دستگاه تصفیه آب، آن را به یک تصفیه آب کامل تبدیل کرده است .

 

ترتیب فیلتر های بکار رفته در دستگاه تصفیه آب ایزی ول مدل RO116

فیلتر مرحله اول : این فیلتر از جنس پلی پروپیلن (pp) می باشد و توانایی حذف گل و لای، شن و ماسه، زنگ لوله و کلیه ذرات معلق در آب به قطر بالای 5 میکرون رو دارد.

فیلتر مرحله دوم : فیلتر کربن فعال برای حذف رنگ و بوی نامطلوب آب ، حذف کلر فعال موجود در آب و پایین آوردن کدورت آب می باشد.

فیلتر مرحله سوم : فیلتر کربن بلاک می باشد که رنگ و بوی آب را بهبود بخشیده و برخی دیگر از مواد شیمیایی و ذرات باقی مانده کلر را که برای فیلتر ممبران مضر است را حذف می کند.

فیلتر مرحله چهارم : مهمترین فیلتر در یک دستگاه تصفیه آب فیلتر مرحله چهارم یا همان فیلتر ممبران می باشد این فیلتر بیش از حذف 98 درصد آلاینده ها و مواد شیمیایی موجود در آب را حذف می نماید.

فیلتر مرحله پنجم : فیلتر پست کربن که برای از بین بردن بو و طعم آب و آلاینده های احتمالی موجود در اثر ماندگاری زیاد آب در مخزن می باشد و همچنین رنگ و مزه آب را بهبود می بخشد و باعث شفافیت آب می شود.

فیلتر مرحله ششم : فیلتر مینرال یا مواد معدنی که همانطور از نامش پیداست بعد از تصفیه کامل آب مواد معدنی مورد نیاز بدن را به آب اضافه می کند .بیان این نکته ضروری است که تمام فیلتر های کربنی بکار رفته در یک دستگاه تصفیه آب
و همچنین فیلتر مینرال آن باید منشاء گیاهی داشته باشند و از نشانه های استاندارد بودن فیلتر های یک دستگاه تصفیه آب
داشتن گواهینامه های مربوط به آب می باشد .


 
مشخصات دستگاه تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل RO116

- مدل زيرسينكي -  اسمز معكوس-  6 مرحله فيلتر
- مجهز به شير برقي جهت كاهش مصرف آب و کنترل خروجی پساب
- ظرفیت 200 لیتر تصفیه آب در شبانه روز
- ساخته شده از مواد Food Grade
- مجهز به مخزن آنتی باکتریال 12 ليتري - فلزی
- مجهز به شير برداشت کروماته
- مجهز به پایه نگهدارنده
- دارای پمپ قدرتمند جهت پمپاژ آب در مرحله چهارم
- مجهز به شير ميكس جهت تنظيم سختي آب
- دارای تمام گواهینامه های مربوط به تصفیه آب
- تضمین کیفیت آب خروجی
- ابعاد : 46×21×35 سانتيمتر