دستگاه تصفیه آب نخرید

دستگاه تصفیه آب تقلبی نخرید

دستگاه تصفیه آب سرشیری نخرید


با توجه به املاح موجود در آب لوله کشی باید از دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده کنید که بتواند املاح مضر و سرطان زا را از آب حذف کند. بسیاری از دستگاه تصفیه آب های موجود در بازار مثل دستگاه تصفیه آب سر دوشی، دستگاه تصفیه آب سر شیری، تصفیه آب کلمنی و تصفیه آب پارچی از یک فیلتر pp یا فیلتر کربنی جهت تصفیه آب استفاده می کنند.
اما این نوع تصفیه آب با توجه به آلاینده های شیمیایی که در آب شهری یافت می شود موثر نمی باشد.در این مقاله سعی داریم درباره انواع دستگاه تصفیه آب موجود در بازار و نحوه عملکرد هریک توضیح دهیم.

 
دستگاه تصفیه آب سرشیری و سر دوشی توانایی حذف املاحی مانند نیترات،نیتریت، آرسنیک و انواع باکتری ها را ندارد.

املاح مضر نیترات، نیتریت، آرسنیک، فلوراید و باکتری ها باعث ایجاد بیماری های گونان و ایجاد سرطان در دراز مدت می شود.این املاح مضر توسط دستگاه تصفیه آب سر شیری، سر دوشی، پارچی و... و یا به عبارت دیگر توسط دستگاه تصفیه آب فاقد پمپ، تصفیه نمی شود.
این دستگاه ها فقط می توانند ذرات بزرگتر از 5 میکرون، زنگ لوله، گل و لای را حذف کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله های مضرات نیترات و نیتریت و روش های حذف آن و مضرات کلر در آب آشامیدنی را مطالعه نمایید

دستگاه تصفیه آب (سرشیری ، کلمنی ، پارچی و ...) توانایی حذف مواد معدنی و غیر آلی مضر آب را ندارند.

بسیاری از مواد معدنی و غیر آلی موجود در آب برای انسان مضر می باشد و چون بدن انسان قادر به حذف این املاح نمی باشد باعث ایجاد مسمومیت، سنگ کلیه، ورم معده و گرفتگی رگ ها می شود.
این مواد بوسیله آب شرب و سبزی و میوه شسته شده با آب شهری وارد بدن انسان می شود. دستگاه تصفیه آب (سرشیری ، کلمنی ، پارچی و ...) توانایی حذف مواد معدنی و غیر آلی را از آب ندارند.

 

احساس امنیت کاذب با برخی از تصفیه کننده های آب


دستگاه تصفیه آب یک مرحله نظیر (سرشیری ، کلمنی ، پارچی و ...)  که فقط فیلتر الیافی (پلی پروپیلن) و یا پست کربن دارند، به عنوان یک پیش تصفیه محسوب می شوند و توانایی حذف زنگ لوله، گل و لای را دارد و نمی تواند طعم، بوی نامطلوب و املاح مضر (نیترات، نیتریت، آرسنیک و ...) را از آب حذف کند.
تمامی مطالب گفته شده در بالا در مورد دستگاه های سه مرحله که در ورودی ساختمان نصب می شود نیز صادق است. برای از بین بردن آلاینده های موجود در آب باید از دستگاه تصفیه آب شش مرحله که با تکنولوژی RO کار می کنند استفاده گردد.


حال بیایید با خودمان صادق باشیم دلیل استفاده ما از دستگاه تصفیه آب چیست؟
ضامن سلامتی یا یک وسیله تزئینی

 
.

جهت مشاوره و یا سفارش خرید 
با شماره تلفن های
09126121230 - 77654870 - 77654805 (021)
 
تماس حاصل فرمایید.