گواهینامه FDA دستگاه تصفیه آب

 

گواهینامه FDA چیست

استاندارد FDA سازمان غذا و داوری آمریکا

گواهینامه FDA دستگاه تصفیه آب خانگی

تاریخچه سازمان FDA

سازمان غذا و داروی آمریکا (Food and Drug Administration) که با نام اختصاری FDA نامیده می شود. مسئولیت ارتقا و حفاظت از سلامت مصرف کنندگان در آمریکا را برعهده دارد به طوری که تمامی محصولات غذایی، دارویی، پزشکی، آرایشی و بهداشتی که قصد ورود به بازار های آمریکا را داشته باشند باید تاییدیه این سازمان را دریافت نمایند.

تولید کنندگان جهت دریافت گواهینامه FDA می بایست محصولاتشان با انواع آزمایش ها از نظر کیفی مورد آزمایش قرار گیرد که در صورت داشتن استاندارد های لازم  موفق به دریافت گواهینامه FDA برای مدت یکسال می گردند همچنین این سازمان به صورت نامحسوس محصولات دارای گواهینامه را مورد آزمایش و بازبینی قرار می دهد تا همواره محصولات دارای این استاندارد از کیفیت و بهداشت بالایی برخودار باشند.

در ابتدا این سازمان تنها برای محصولات مربوط به صنایع کشاورزی فعالیت داشت اما امروزه در بخش های مختلفی چون دارو ، پزشکی، آرایشی و بهداشت فعالیت دارد و مسئول حفاظت و ارتقاء سلامت عمومی با اطمینان از کیفیت محصولات در آمریکا می باشد.
دریافت این گواهینامه نشان دهنده کیفیت بالای محصول می باشد و تقریبا در بیشتر کشورهای دنیا از اعتبار بالایی بر خوردار است به طوری که تولید کنندگان سعی در دریافت این گواهینامه دارند.

داشتن این گواهینامه نشان از  بالا بودن کیفیت محصول بوده و باعث اعتماد بیشتر مشتریان به استفاده از آن محصول می شود.

 

گواهینامه FDA دستگاه تصفیه آب


این سازمان در زمینه دستگاه تصفیه آب و تجهیزات آن مانند فیلتر ها ، مخزن ذخیره آب، هوزینگ ها ، شیرهای ورودی و برداشت دستگاه تصفیه آب خانگی و ... نیز گواهینامه FDA صادر می نماید بنابراین داشتن گواهینامه FDA برای اطمینان از مرغوبیت و کیفیت دستگاه تصفیه آب خانگی امری الزامی می باشد.

جهت حصول اطمینان از اینکه دستگاه تصفیه آب مورد نظر شما دارای تاییدیه FDA می باشد یا خیر باید به سایت این سازمان به نشانی اینترنتی -- مراجعه نمایید یا به سایت سازنده دستگاه تصفیه آب خانگی مورد نظر مراجعه نمایید به طور مثال سایت شرکت پیوریکام  که محصولات این شرکت دارای گواهینامه FDA می باشند.

 
.

جهت مشاوره و یا سفارش خرید 
با شماره تلفن های
09126121230 - 77654870 - 77654805 (021)
 
تماس حاصل فرمایید.